Aankondiging bijeenkomst Hermeskring Eindhoven op dinsdag 18 juni 2024

Over dit evenement

Categorie
Hermeskringen
Organisator
Eindhoven
Datum en tijd
18 jun. 2024 17:30 - 22:00
Locatie
Academisch Genootschap, Parklaan 93 in Eindhoven

Vriend(inn)en !

OPROEP 

Op dinsdag 18 juni as. vindt de 54ste bijeenkomst van de 'Hermes Kring Eindhoven' plaats.   Hiervoor bent u van harte uitgenodigd!  Graag een bericht of u aanwezig zult zijn en of u deelneemt aan het diner. 

Zoals altijd starten wij om 17:30 uur met de borrel en streven ernaar om rond 19:00 uur aan tafel te gaan.  

Locatie: Academisch Genootschap, Parklaan 93 in Eindhoven.

Voor de drukbezette lieden en voor de gezinsmensen: voor alléén de borrel bent u natuurlijk ook zeer welkom.  En, mocht u ècht de tweede helft van de avond thuis moeten zijn: het hoofdgerecht is vaak al wel om ongeveer 20.00 uur verorberd. 

Ik roep de geadresseerden van deze oproep op om vrienden en vriendinnen reünisten uit de regio waarvan u vermoedt dat deze niet in de mailinglijsten zijn opgenomen in te lichten en, beter nog, mee te tronen naar onze bijeenkomst.

First timers ontvangen het gloeilampje, het symbool van onze Eindhovense Kring, om op de revers te dragen.

Oud leden van RSC RVSV in de regio Eindhoven zijn van harte welkom.  Aanmelden kan bij Rob Elgers Hermeskringeindhoven@outlook.com

Met corporale groet

Rob Elgers (1982)