Hermeskring ’t Gooi & Vechtstreek lustrum 1998-2023

Over dit evenement

Categorie
Hermeskringen
Organisator
't Gooi
Datum en tijd
20 nov. 2023 18:00 - 23:00
Locatie
't Bonte Paard en Johanneskerk te Laren

De Hermeskring ’t Gooi bestaat 25 jaar! Gestart als Borrelkring ’t Gooi in Bussum in het restaurant Archibald Schimmelpenninck voor de eerste bijeenkomst met een select gezelschap tot vandaag de dag in het Bonte Paard te Laren, inclusief het jaarlijks terugkerende golftoernooi en de Centurion lunch.

Na genoten te hebben van het onderwijs en ons lidmaatschap in Rotterdam, spelen voor ons oud-leden, naast familie en gezondheid, zaken als loopbaan, geld en het klimaat een belangrijke rol in ons leven. Langs deze thema’s vieren we ons lustrum met een aantal sprekers-oud-leden op de bühne. Daarvoor hebben we voor en met jullie tot het einde van dit jaar een drietal avonden georganiseerd met boeiende verhalen

Op 18 juni hadden we op de bühne Sikko Onnes (1968) oud consultant van Egon Zehnder over ons Job - Market Dilemma (de loopbaan)

Op 18 september hadden we op de bühne Jan Willem van der Schoot (1996) Country Manager van Mastercard Nederland, over Nieuwe ontwikkelingen in de wereld van het geld

Het volgende event is op maandag 20 november. Op deze avond het thema: Milieu en de bijzondere wereld van het vliegen door Wouter van Wersch (1987) , President Europe Airbus

Alle oud-leden van RSC - RVSV woonachtig in 't Gooi & Vechtstreek zijn van harte welkom op 20 november. Bijdrage is 30 euro voor de avond. Je kunt inlopen bij Café ’t Bonte Paard in Laren vanaf 18:00 uur, liefst even vooraf aanmelden bij Jan@vanHolten.com.

Programma:

  • Start met borrel Bonte Paard van 18:00-18:45 uur
  • Korte wandeling naar de Johanneskerk 18:45-19:00 uur
  • Johanneskerk met sprekers 19:00-20:00 uur:
    • Korte opening door Jaap Verdonck Huffnagel (1968) en Jan van Holten
    • Senaat vereniging RSC RVSV en bestuur vereniging Walhalla aan het woord over de ontwikkelingen RSC RVSV
    • Op de bühne: Wouter van Wersch, President Europe Airbus, over het klimaat en duurzaam vliegen.
  • Terug voor vervolg borrel en eten in Bonte Paard 20:00 en verder.